Řada Immortal Youth byla vyvinuta na základě přání a požadavků zákaznic o anti age funkční kosmetiku. Koncept této řady tkví v udržení dvou proteinů sirtuinu a survivinu v buňkách pokožky. Nedostatek těchto proteinů se projeví v rychlejším stárnutí a znehodnocování vaší pleti. Další děj, který ovlivňuje stárnutí vaší pleti je glykace (neenzymatická glykosylace), kdy se cukr navazuje na buňky vaší pleti a ta ztrácí svoji pevnost. Za stárnutí pleti je zodpovědná také oxidace. Antiglykační a antioxidační komponenty jsou proto primární složkou řady Immortal Youth. Obsahují karnosin, aminokyselinu zodpovědnou za regulaci cukrů v krvi. SilverVine, extrakt z aktinidie stříbrné, v nedávné době začíná mít uplatnění v protirakovinné léčbě, přestavuje strukturu pokožky a zabraňuje ztrátě kolagenu. A extrakty z myrty, který podporuje tvorbu prospěšných proteinů v pokožce.

Popis výrobku:

Osvěžující pleťový rebooter obsahuje 90 % fermentovaných esenciálních ingrediencí jako například výtažek z kvasnic nebo kyselinu mléčnou pro krásnou a dobře vypadající pleť. Rebooter = "restart" pleti. Tento přípravek vaši pleť opět dokáže obnovit a napomůže vrátit pevnost a svěžest. 

 

Použití:

Po aplikaci Missha The Time Revoloution First Essence (http://www.missha.cz/index.php?route=product/product&filter_name=first&product_id=133) naneste reebooter na pleť a jemně rozetřete do úplného absorbování. 

TIP:

Použití toneru nebo emulze (esence) není nutné. Krém můžete použít pro jednoduchou péči o pleť, sérum a krém v případě intenzivnější péče. 

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Skin Rebooter - (M1847)

  • Výrobce: TIME REVOLUTION
  • Kód výrobku: MISSHA Time Revolution Immortal Youth Skin Rebooter
  • Dostupnost: Na skladě
  • Objem: 130ml
  • 1 321 Kč


Podobné výrobky

MISSHA Time Revolution Immortal Youth  Moisturizer - pleťový toner a emulze 2v1 (M7567)

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Moisturizer - pleťový toner a emulze 2v1 (M7567)

Řada Immortal Youth byla vyvinuta na základě přání a požadavků zákaznic o anti age funkční kosmet..

1 500 Kč