• MISSHA Time Revolution Immortal Youth  Eye Cream - (M7566)

Řada Immortal Youth byla vyvinuta na základě přání a požadavků zákaznic o anti age funkční kosmetiku. Koncept této řady tkví v udržení dvou proteinů sirtuinu a survivinu v buňkách pokožky. Nedostatek těchto proteinů se projeví v rychlejším stárnutí a znehodnocování vaší pleti. Další děj, který ovlivňuje stárnutí vaší pleti je glykace (neenzymatická glykosylace), kdy se cukr navazuje na buňky vaší pleti a ta ztrácí svoji pevnost. Za stárnutí pleti je zodpovědná také oxidace. Antiglykační a antioxidační komponenty jsou proto primární složkou řady Immortal Youth. Obsahují karnosin, aminokyselinu zodpovědnou za regulaci cukrů v krvi. SilverVine, extrakt z aktinidie stříbrné, v nedávné době začíná mít uplatnění v protirakovinné léčbě, přestavuje strukturu pokožky a zabraňuje ztrátě kolagenu. A extrakty z myrty, který podporuje tvorbu prospěšných proteinů v pokožce.

Oční krém obsahuje Micron Reboot Balls - malé kuličky obohacené o aktivní složky a extrakty z japonské břízy velkolisté. Efektivně pečuje o všechny majoritní problémy v této oblasti, jako např. povislá kůže, jemné vrásky a kruhy pod očima.

 

 

Hlavní ingredience:

 

Extrakt z Japonské břízy pro zdravou pokožku - V západních zemích je Japonská bříza nazývána "Královnou lesa". Její kůra zůstává zdravá a bez známek hniloby po tisíce let. Každý produkt z řady MISSHA Time Revolution Immortal Youth obsahuje tento extrakt pro nejdokonalejší ošetření pleti.

 

Neoendorphin pro posílení kožní bariéry - Je známo, že veselí lidé vypadají mladistvěji. Může za to látka Neoendorphin, která posiluje kožní bariéru a pleti dodává energii. Pleť je díky Neoendorphinu znatelně omlazená.

 

Resveratrol pro zlepšení pružnosti pleti - podle magazínu "Nature" z roku 2003 prodlouží Reservatrol délku života kvasnic až o 80 %. Pomáhá navracet stárnoucí a povislé pleti ztracenou elasticitu.

 

Kokosová aminokyselina pro zlepšení celkového stavu pleti - Tato složka napomáhá k tvorbě kolagenu v hlubokých vrstvách kůže. Navíc skvěle zmatňuje a posiluje ochablou a suchou pleť. 

 

Použití:

Naneste malé množství krému na oční okolí. Jemným tlakem rozmačkejte mikrokuličky a jemně vmasírujte. 

 

Betula Alba Juice, Cyclomethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Silica, 1,2-Hexanediol, Acetyl Tetrapeptide-5, SH-Decapeptide-9, Sodium Cocoyl Alaninate, Phenoxyethanol, Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Cassia Alata Leaf Extract, Adenosine, Hydrolyzed Myrtus Communis Leaf Extract, Resveratrol, Xanthophyll, Algin, Polyglutamic Acid, Titanium Dioxide


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Eye Cream - (M7566)

  • Výrobce: TIME REVOLUTION
  • Kód výrobku: MISSHA Time Revolution Immortal Youth Eye Cream
  • Dostupnost: Na skladě
  • Objem: 25g
  • 1 731 Kč


Podobné výrobky

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Cream -  (M2453)

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Cream - (M2453)

Řada Immortal Youth byla vyvinuta na základě přání a požadavků zákaznic o anti age funkční kosmet..

1 535 Kč

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Blue Essence - komplexní anti-age esence (M2777)

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Blue Essence - komplexní anti-age esence (M2777)

Komplexní anti-age pleťová esence přispívá k mladistvě vypadající pleti. Díky ultra jemným částicím ..

1 385 Kč

MISSHA Time Revolution Immortal Youth  Moisturizer - pleťový toner a emulze 2v1 (M7567)

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Moisturizer - pleťový toner a emulze 2v1 (M7567)

Řada Immortal Youth byla vyvinuta na základě přání a požadavků zákaznic o anti age funkční kosmet..

1 500 Kč