• MISSHA Time Revolution Night Repair Miniature Set - Noční regenerační sada (E1881)

Speciální regenerační set napomáhá zlepšit texturu pleti, posílit ji a zvýšit její elasticitu. 


Sada obsahuje:

MISSHA Time Revolution Night Repair Booster 30ml - Posilující prostředek (krém) vypíná kontury tváře, působí na viditelné příznaky stáří a vyrovnává tón a texturu pokožky, obnovuje její přirozené funkce. Urychluje proces obnovy buněk a umožňuje aktivním složkám rychle pronikat do pokožky. Připravuje pokožku k její následné péči. Komplex, obsahující aktivní komponenty Elastan a Phycojuvenine, zpevňuje pokožku a vypíná kontury tváře. Elastan - extrakt africké rostliny Sapodilla, zesiluje produkci elastinu a zlepšuje strukturu pokožky. Phycojuvenine - extrakt atlantických vodních rostlin, zesiluje syntézu kolagenu, zabraňuje stárnutí kůže.  Použití: Po umytí naneste malé množství (1-2 stisky dávkovače) na pokožku obličeje a jemně vmasírujte. 


MISSHA Time Revolution Night Repair Science Activator Serum 7ml - Regenerační pleťové sérum pro celkové zlepšení textury pleti. Sjednocuje barevný tón pleti a je intenzivní péčí o pokožku. Obsahuje Night Repair 3D Vector a DN-Aid pro pevnou, a ozdravenou pleť. Vypíná kontury tváře a působí na viditelné příznaky stárnutí.  Extrakt z rostliny Sapodilla zesiluje produkci elastinu a zlepšuje celkový stav pokožky. Extrakt z atlantických vodních rostlin zvyšuje syntézu kolagenu a posiluje obranyschopnost proti negativním vlivům. Použití: Po aplikaci boosteru nebo toneru naneste přiměřené množství na pleť a jemně vklepejte. 


MISSHA Time Revolution Night Repair Lotion 30ml - Mléko vypíná kontury tváře, vyrovnává tón a působí na viditelné příznaky stáří, posiluje obranné funkce pokožky. Hydratuje a vyživuje pokožku, dodává jí vnitřní elastičnost. Zrychluje proces obnovy buněk, posiluje a změkčuje pokožku. Komplex, obsahující aktivní komponenty Elastan a Phycojuvenine, zpevňuje pokožku a vypíná kontury tváře. Elastan - extrakt africké rostliny Sapodilla, zesiluje produkci elastinu a zlepšuje strukturu pokožky. Phycojuvenine - extrakt atlantických vodních rostlin, zesiluje syntézu kolagenu, zabraňuje stárnutí kůže. Použití: Po aplikaci séra naneste malé množství (1-2 stisky dávkovače) na pokožku obličeje a jemně vmasírujte. 


MISSHA Time Revolution Night Repair Perfect Master Cream 10ml - Krém vypíná kontury tváře, působí na viditelné příznaky stáří, obnovuje funkce autoregulace pokožky. Posiluje obranyschopnost proti negativním vlivům životního prostředí. Hustá smetanová textura krému vytváří na pokožce obrannou bariéru, která zabraňuje ztrátě aktivních komponentů a dělá pokožku hladkou na omak. Komplex, obsahující aktivní komponenty Elastan a Phycojuvenine, zpevňuje pokožku a vypíná kontury tváře. Elastan - extrakt africké rostliny Sapodilla, zesiluje produkci elastinu a zlepšuje strukturu pokožky. Phycojuvenine - extrakt atlantických vodních rostlin, zesiluje syntézu kolagenu, zabraňuje stárnutí kůže. Použití: Po ošetření pokožky naneste přiměřené množství krému na pokožku obličeje a jemně vmasírujte.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

MISSHA Time Revolution Night Repair Miniature Set - Noční regenerační sada (E1881)

  • Výrobce: TIME REVOLUTION
  • Kód výrobku: MISSHA Time Revolution Night Repair Miniature Set
  • Dostupnost: Na skladě
  • 450 Kč


Podobné výrobky

MISSHA Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule – intenzivní ochrana proti stárnutí pleti a hlubokým vráskám (M5290)

MISSHA Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule – intenzivní ochrana proti stárnutí pleti a hlubokým vráskám (M5290)

Ampule s fialovou energií zvyšuje mnohonásobně elasticitu pleti a vytváří zdravý vzhled pokožky. ..

1 500 Kč

MISSHA Time Revolution Best Seller Special Gift Set –  Speciální sada revoluční obnovující esence a intenzivní ampule (M6030)

MISSHA Time Revolution Best Seller Special Gift Set – Speciální sada revoluční obnovující esence a intenzivní ampule (M6030)

Speciální sada revoluční obnovující esence a intenzivní ampule.MISSHA Time Revolution The First Trea..

2 860 Kč