K nákupu nad 599 Kč vám přibalíme 1 ks MISSHA Airy Fit Sheet Mask 

Je napěchován vyživujícími látkami

Šnečí extrakt je plný pleti prospěšných látek jako je kyselina hyaluronová, nejrůznější glykoproteiny, proteoglykany a antimikrobiální látky. U všech těchto složek bylo prokázáno, že mají příznivý účinek na pleť a pomáhají chránit pokožku před poškozením, infekcemi a UV zářením.

Anti-aging účinek

Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu, což jsou složky, které tvoří podstatnou část naší pokožky a jsou zodpovědné za její pružnost, pevnost a ve finále i mladiství vzhled. Díky tomu efektivně bojuje proti vráskám a účinně pomáhá i proti pigmentovým skvrnám.

Ochrana před volnými radikály

Volné radikály jsou látky, se kterými se denně potkáváme a denně útočí na naši pokožku. Důsledkem je pak rychlejší stárnutí pokožky, poškození a ztráta mladistvého vzhledu. A obrana? Přece antioxidanty! A ty jsou ve šnečím extraktu zastoupeny ve více než hojném množství.

Zklidnění pokožky

Pokud vás trápí zarudnutí, podráždění nebo svědění pokožky je šnečí extrakt tou pravou volbou. Skvěle pomáhá zklidnit všechny nepříjemnosti spojené s podrážděním pokožky a urychlí zmírnění projevů zarudnutí.

Oprava poškozené pleti

Šnek má neuvěřitelně vyvinutou schopnost regenerace a právě proto se šnečí extrakt začal používat v kosmetice. Jestli máte problém s popraskanou pokožkou z důvodu nedostatečné hydratace, drobnými jizvičkami po akné nebo poranění určitě výrobky se šnečím extraktem vyzkoušejte. Budete překvapeni jaké změny s nimi docílíte.

Pomáhá proti akné

Nepřekonatelným pomocníkem je i v boji proti akné. Díky svým antimikrobiálním účinkům a skvělé hydratační a regenerační schopnosti zmírní projevy akné, včetně zarudnutí a perfektně pomůže pokožce s opravou poškození, jako jsou drobné jizvičky po akné. A navíc, viděli jste někdy šneka s akné?

Efektivní hydratace

Šnečí extrakt jako hydratační složka není ani moc olejový ani moc suchý. Ať už máte velmi suchou, šupinkatou pleť nebo jen hledáte příjemnou hydrataci pro každý den, je výrobek s obsahem šnečího extraktu to pravé. Navíc revitalizuje pokožku, takže zanechá zářivý mladistvý tón pleti.

Regenerace podrážděné pokožky od sluníčka

Několikrát jsme zmínili právě regenerační schopnost šnečího extraktu. Navíc ve spojení s gelovou texturou našich výrobků, je to ideální volba na léto. Nejen, že zabrání ztrátě hydratace, ale především pomáhá se zklidněním spálené pokožky od sluníčka. Jasná volba pro letní rituál péče o pleť!

Používá se od pradávna

Používání šnečího extraktu se datuje až do starověkého Řecka, kdy známý lékař Hippocrates předepisoval rozdrcené šneky a kysané mléko jako lék na různé záněty, rány a popáleniny. Používání šnečího extraktu v moderní době začalo po zjištění vlastníka šnečí farmy v Chile, že jeho pracovníci mají mnohem jemnější ruce a jakékoliv drobné oděrky nebo ranky se mnohem rychleji hojí. Tohoto zjištění využili korejské kosmetické značky, které jsou vždy ve vývoji svých výrobků napřed před západními značkami. MISSHA představila svůj šnečí krém mezi prvními již v roce 2010. Nemusíte se bát, sliz je šnekům odebírán šetrnou metodou a rozhodně není vyráběn jejich rozdrcením.

Ve výrobcích MISSHA je obsažen ve vysokém množství

Kompletní portfolio výrobků se šnečím extraktem naleznete zde.