Pokud chcete vědět, co právě ve světě kosmetiky frčí, stačí se podívat na Koreu. I přes to, že způsob péče o pleť korejských žen je po tisíciletí jeden z nejlepších a nejefektivnějších, teprve až malý výrobek s názvem „BB krém“ katapultoval oblíbenost korejské kosmetiky v západních zemích do obrovských výšin. A korejská kosmetika MISSHA patří mezi světové jedničky co se BB krémů týče. Ne nadarmo je náš M Perfect Cover BB Cream nejprodávanějším BB krémem na světe a běžné BB krémy, které u nás dostanete v drogeriích se s ním nemůžou měřit!

Co znamená BB krém?

Slovo BB krém pochází z německého „blemish balm“ a původně byl používán pro pacienty plastické chirurgie pro zamaskovaní a vyléčení drobných jizviček po operacích. Dnes může BB krémy používat doslova každý nezávisle na věku, typu pokožky nebo pohlaví. Prohlédněte si celou naši nabídku BB krémů.

Proč právě ty korejské?

Typický korejský BB krém je něco jako make-up, pouze je lehčí, co se týče konzistence a krytí, ale především je doslova napěchován složkami jako jsou přírodní antioxidanty a extrakty bylin, hydratační složky, jako je kyselina hyaluronová, složky omezující stárnutí pleti a obecně zlepšující vzhled pokožky a její zdraví. Jednou z nejdůležitějších vlastností korejských BB krémů je pak vysoká ochrana proti UV záření, kterou BB krémy ostatních běžných evropských značek z drogerií a parfumerií neposkytují.

Proč jsou korejské BB krémy tak efektivní?

Korejské ženy dbají na péči o pleť více než na snahu o docílení perfektního make-upu. A dává to smysl. Pokud je pokožka tváře ve špatném stavu, velmi pravděpodobně nebude vypadat dobře ani make-up. Každodenní procedura péče o pleť je pro Korejky velmi důležitým krokem o celkovou péči o sebe sama. A jak sami Korejci říkají: „Tvář je oknem do duše“. Dalším důležitým faktem je, že dermatologové jsou v Koreji velmi oblíbení a veřejnost je velmi dobře informovaná, jak pečovat o pleť. Právě proto je vyvíjen na korejské kosmetické společnosti vysoký tlak ze strany spotřebitele, který se nespokojí s nekvalitním výrobkem. V takto skvěle informované společnosti neuspěje výrobek, který byl vyvinut narychlo za účelem co největšího zisku, jak předvedly některé evropské kosmetické značky po představení jejich vlastních BB krémů.

Proč BB krémy MISSHA?

Jak už jsme napsali, BB krémy MISSHA jsou jedny z nejprodávanějších na celém světě. Je to právě díky jejich vysoké kvalitě, perfektnímu krytí, široké škále odstínů, ze které si vybere opravdu každý a účinné ochraně proti slunečnímu záření. V naší nabídce najdete BB krémy určené speciálně pro citlivou pokožku – MISSHA M Signature Real Complete BB Cream. BB krém MISSHA M Perfect Cover pak nabídne 7 různých odstínů a nedostižný přirozený finiš. Pokud by po svém BB krému zatoužili i pánové, můžou si vybrat náš pánský BB krém.

Aplikace BB krému Missha M Perfect Cover