Výrobky se šnečím extraktem, které má i náš eshop s korejskou kosmetikou MISSHA v nabídce, jsou extrémně účinné v boji proti akné a suché pokožce. Navíc skvěle zmírňují podráždění citlivé pokožky nebo nyní v létě uleví spálené pokožce od sluníčka.

Šnečí extrakt, který se odborně nazývá šnečí mucin, je doslova napěchovaný prospěšnými složkami jako je kyselina hyaluronová, glykoproteinové enzymy, proteoglykany a antimikrobiální peptidy. Všechny tyto složky jsou běžně využívané v kosmetických produktech a byly u nich prokázané příznivé účinky pro pleť. Šnečí extrakt je dokonce registrovaná a uznávaná oficiální kosmetická složka a uvádí se na výrobcích pod názvem „snail secretion filtrate“ – filtrát hlemýždího sekretu.

Složky obsažené ve šnečím extraktu jsou známé pro své anti-age účinky, povzbuzují totiž tvorbu kolagenu a elastinu, obnovují poškozenou pokožku a navrací jí hydrataci. Díky těmto účinkům se staly výrobky s obsahem šnečího extraktu velmi populární opět nejdříve v Koreji a poté i v dalších částech světa, včetně Česka a Slovenska. Jedním z nejprodávanějších a nejoblíbenějších výrobků u nás na eshopu MISSHA je právě krém se šnečím extraktem – SUPER AQUA Cell Renew Snail Cream. Šnečí extrakt ale není lepkavý, mazlavý sliz. V případě, že je zpracován do kosmetického výrobku, má texturu a voní jako každá jiná hydratační složka.

Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream

Používání samotných šneků pro kosmetické procedury není v Koreji běžné, nicméně existují místa v Japonsku, Thajsku nebo i ve Velké Británii, které nabízí šnečí pleťové zábaly. Šnečí sliz určený pro výrobu kosmetických produktů je však sbírán velmi šetrně a šneci při sběru nejsou nijak poškozováni nebo týráni.

Korejské ženy jsou extrémně znalé péče o pleť a milují zkoušení nových produktů. Kvůli této mentalitě, kdy staví svoji pleť jako jednu z nejvyšších priorit, jsou korejské dívky a ženy velmi vybíravé ve výrobcích, které používají. Pokud výrobek funguje, stává se z něj okamžitý hit. Pokud je to propadák, bývá výrobek velmi často okamžitě zapomenut. A právě proto se výrobky se šnečím extraktem staly velmi populární v Koreji, protože drtivá většina žen pocítila jemnější, hladší a hydratovanou pokožku s méně viditelnými jizvičkami po akné a dalšími nedokonalostmi po pravidelném užívání výrobků se šnečím extraktem.

Missha Super Aqua Cell Renew Smail Ampoule

Prohlédněte si kompletní portfolio výrobků se šnečím extraktem.

Nebojte se a vyzkoušejte naše výrobky se šnečím extraktem, možná to bude to pravé řešení pro vaše problémy s pletí.