5. 5. Den kůže

Věděli jste, že kůže je největším lidským orgánem, který pokrývá plochu 1,1-1,85 m? Její základní funkcí je kromě termoregulace a vylučování také ochránit vnitřní orgány od okolí.

Málokdy si ale uvědomíme, o jak důležitý orgán se jedná a že bychom měli kůži věnovat náležitou péči a chránit ji, tak jako ona chrání nás.

Výrobky z řady NEAR SKIN pečují o pokožku přirozeným způsobem a respektují její fyziologii. Svým šetrným složením dokonale plní požadavky i velmi citlivé pokožky, která je náchylná k podráždění.

Hýčkejte svoji pokožku s výrobky MISSHA, a to nejen v tento den. Přinášíme Vám pár tipů na výrobky, které si Vaše pleť určitě zamiluje.

NEAR SKIN pH Balancing Cleansing Cream

Kyselost kožního pláště má přímou souvislost se zdravím pokožky. Zdravá pokožka má mírně kyselé pH, které nás chrání před vlivem patogenním mikroorganismů a bakterií. Proto je velmi důležité tuto ochrannou bariéru nenarušit použitím nevhodných přípravků.

Čistící krém z řady pH Balancing Cleansing má lehce kyselý pokožku důkladně očistí, a přesto ji nechá volně dýchat. Prospěšné aminokyseliny zajistí hydrataci a vyživující kapsule dodají pleti bohaté živiny.

NEAR SKIN Trouble Cut Calming Cream

Hypoalergenní krém gelové konzistence je jako stvořený pro řešení příčiny způsobující problémy s pletí. Zabezpečí nejen zklidnění, ale příjemné osvěžení. Produkt je nekomedogenní a lze jej bezpečně použít pro aknózní pleť.

NEAR SKIN Dustless Defense Serum

Pleťové sérum pro všechny, kteří hledají ochranu pokožky před vnějšími vlivy velkoměsta jako je sluneční záření, prach nebo chemikálie. Obsahuje šetrné složky, které pomáhají pečovat o unavenou pleť ovlivněnou vnějším prostředím a poskytují ji hydrataci.