Nový eshop korejské kosmetiky MISSHA

Na našem novém eshopu jsme pracovali dlouho a usilovně. Přizpůsobili jsme ho především pro lepší přehlednost a větší pohodlí při nakupování. Soustředili jsme se i na nový moderní design a snazší orientaci při vyhledávání důležitých informací. Pojďte se společně s námi podívat na největší přednosti a novinky nového eshopu missha.cz.

Lepší rozřazení výrobků

Výrobky jsou nyní rozřazeny do kategorií, tak aby se výrobky daly najít rychleji a přesněji. Zároveň jsme ponechali rozřazení podle produktových řad. Pokud tedy máte oblíbený výrobek z konkrétní produktové řady péče o pleť, najdete ho stále stejně jednoduše.

Kategorie výrobků

Při hledání v nabídce produktů navíc teď nově můžete použít užitečné filtry, které vám usnadní výběr výrobku, ať už hledáte sérum proti vráskám nebo čistící pěnu pro problematickou pleť. Ve filtrech si můžete navíc zobrazit, které zboží je v akci nebo ve výprodeji nebo ke kterému zboží od nás dostanete dárek. Filtry se nachází v levém sloupečku v jakékoliv kategorii výrobků.

Filtry výrobků

Nový design

S novým eshopem přichází i nový design. Domovskou stránku našeho eshopu jsme celou od základu přepracovali. Najdete zde nyní odkazy na nejoblíbenější kategorie výrobků. Zároveň zde najdete okamžitý přehled zboží v akci, výprodeji nebo seznam novinek. Nyní je takřka nemožné, aby vám uniklo cokoliv důležitého.

Nové akce a výhody

Registrovaní zákazníci mohou nadále uplatnit 5% slevu na nákup. Navíc se určitě můžete těšit na nové akce a výhody, které pro vás na novém eshopu připravujeme.

Věříme, že se vám bude nový eshop líbit. Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, ať už k novému eshopu nebo ne, určitě nás neváhejte kontaktovat.