-20%

A'PIEU Deep Clean Foam Bubble Foam – Hloubkově čistící pleťová pěna

-20%

A'PIEU Deep Clean Foam Bubble Foam – Hloubkově čistící pleťová pěna

Výrobce: A'PIEU Kód produktu: O1842
Více informací
Potřebujete poradit? Jsme zde pro Vás.
777 567 959Po - Pá 9:00 - 16:00

A'PIEU Deep Clean Foam Bubble Foam – Hloubkově čistící pleťová pěna 200 ml

Hloubkově čistící pleťová pěna s obsahem perlivé vody a kypřícího prášku účinně čistí póry a osvěžuje pleť. Díky speciálnímu dávkovači je produkována měkká a vzdušná pěna, která důkladně odstraňuje nečistoty, prach, odumřelé buňky, nadbytečný maz a zbytky make-upu. Hydrofilní složky lze snadno smýt bez zanechání zbytků.

Doporučeno, pokud: 

  • Hledáte produkt, který hloubkově čistí pleť.
  • Hledáte čistící pěnu, vhodnou pro ženy i muže.
  • Chcete po vyčištění pleti zažít osvěžující pocit.

 

Hlavní složky:

Kypřicí prášek + Perlivá voda z lázeňského města Harrogate - Kypřicí prášek čistí póry a odstraňuje nečistoty z pleti, perlivá voda je pro změnu bohatá na minerály. Kombinace obou složek zajišťuje svěží a hloubkové čištění pokožky.

 

Použití:

  1.  Aplikujte přiměřené množství (2-3 pumpnutí) do navlhčených rukou a jemně masírujte obličej. Poté smyjte vlažnou vodou.

Water, Propylene Glycol, Dipropylene Glycol, Lauric acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Lauryl Hydroxysultaine, Potassium Cocoate, Potassium Cocoyl Glycinate, Sodium Chloride, Glycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Capric acid, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Sodium Bicarbonate, Cocamidopropyl Betaine, Butylene Glycol