hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (5)Počet hvězdiček je 5 z 5

MISA Yei Hyun Skin Care Set - dárková sada s orientální vyživující řadou

Obsah / Objem:

∙ Dárková sada s orientální vyživující řadou Více informací

Výrobce: MISSHA Kód produktu: M5949

Produkt již není v nabídce

Charakteristika

Orientální základní vyživující sada pečuje o pleť od základů díky silné vitalitě japonské černé borovice, která dokáže přežít v drsných podmínkách silných větrů i spalujícího slunce.

● Japonská černá borovice – Pinus Thunbergii – se používá jako zdroj léčivých látek a náhrada obilí po staletí, vytváří zdravý a nádherný vzhled pokožky.

● Extrakt okvětních lístků vlčího máku a recept Kyungokdan (kombinace extraktů kořene ženšenu, houby pornatky kokosové, čínského náprstníku a medu) společně zjemňují a zvláčňují pokožku.


Sada obsahuje

- MISA Yei Hyun Toner (140ml)

- (R) MISA Yei Hyun Emulsion (140ml)

- MISA Yei Hyun Cream (50ml)

- MISA Yei Hyun Toner (30ml/Miniature)

- (R) MISA Yei Hyun Emulsion (30ml/Miniature)Hlavní složky

Tajemství orientální bylinné kosmetiky Yei Hyun

Borovice Thunbergova

Orientální výživná řada péče o pleť pečuje o pokožku díky síle japonské černé borovice. Japonská borovice má mnohem větší životnost než obyčejné borovice, jelikož musí překonat neúrodné a drsné prostředí, jako divoký mořský vánek a silné sluneční teplo. Naši předkové ji dříve využívali v medicíně a dodnes tyto recepty můžeme najít v orientálních lékařských knihách jako je například Donguibogam. Energie japonské borovice, použité v orientální řadě Yei Hyun, hydratuje a ozdravuje unavenou pleť bez energie.

                 

      

                                                  

Extrakt z okvětních lístků vlčího máku a aniontová voda

Kombinace extraktu z okvětních lístků vlčího máku a aniontové vody byla vytvořena na základě péče o pleť podle Yang Kuei-fei k docílení maximální hydratace a jemnosti textury pleti.

 

Kyungokdan extrakt

Kyungokdan extrakt je vyrobený z kombinace kořene ženšenu, Rehmannia glutinosa, pórnatky kokosové a medu pomáhá navracet pokožce jas a vitalitu.


Lotosový extrakt

Po staletí byl lotosový květ používán jako léčivá bylina vzhledem k jeho různým efektům. Zejména je znám pro jeho vynikající hydratační a čistící účinky, má schopnost samočištění. Lotosové květy udržují ideální úroveň vlhkosti a zanechávají tak pleť hydratovanou a čistou.
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

Kladypříjemný
krásně voní
moje pleť je krásně jemná

Zápory

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)